MNSOLAR 

Milan Nevrla   Tel: 720 202 514

Email: mnevrla@seznam.cz

 Hrabůvka 1     Hranice

Vítejte,

 

jsme rádi, že jste nás navštívili. Naše firma se zabývá instalací a prodejem solárních systémů pro přípravu teplé užitkové vody a přitápění.

Naše systémy navrhujeme dle požadavků zákazníka s ohledem na optimální využití a ekonomickou návratnost investice. 

Kontaktujte nás a my se budeme snažit najít individuální přístup ke každému z Vás. Pevně věříme, že budete s našimi službami spokojeni, protože u nás dostanete vždy něco navíc.

Našim zákazníkům se snažíme vždy nabídnout kvalitní poradenství a odbornou a rychlou realizaci jejich přání. Každou zakázku tak tvoříme přímo na míru zákazníkových požadavků.

Nebudeme Vám slibovat vše zdarmo! Jsme firma MNSOLAR jejíž ambicí je udělat vše proto, aby jste Vy, naši zákazníci, byli maximálně spokojeni s poradenstvím, produkty a službami.

 Naší odměnou bude doporučení naší společnosti Vašim známým a přátelům. Spolupracujeme s přímímy výrobci a dodavateli a tím můžeme nabídnout jednu z nejlepších cen na trhu.

K sestavení systému používáme komponenty od výrobců  kteří nám dodávají pouze výrobky certifikované státní zkušebnou a tím splňující podmínky pro přidělení státních dotací.

 

 

Kontaktujte nás

TOPlist